Klub Przedsiębiorców TABGHA

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem przypomina jeden z cudów dokonanych przez Jezusa w miejscowości Tabgha, u północnych wybrzeży Jeziora Tyberiadzkiego w Galilei.

Wobec wygłodniałego kilkutysięcznego tłumu Jezus łamie pięć chlebów i dwie ryby w taki sposób, że wszyscy najadają się do syta, pozostawiając dwanaście koszy ułomków (J 6,1-15).

***

Misją Klubu TABGHA jest wzajemne dzielnie się dobrem jakim jest wiedza i doświadczenie członków Klubu w zarządzaniu  przedsiębiorstwem oraz promowanie świadectwa rzetelności Chrześcijan we wszystkich działaniach, które podejmują.

Działamy w zorganizowanych strukturach, w postaci lokalnych grup roboczych, wspierających merytorycznie i duchowo samodzielnych przedsiębiorców oraz nadzorujących i promujących ich rzetelność.

Nasze cele:

• Budowanie społecznego prestiżu i siły środowiska przedsiębiorczych chrześcijan.
  • Współpraca i wzajemna pomoc w dążeniu do profesjonalizmu w biznesie oraz dawanie świadectwa rzeczywistych efektów wdrażanych nauk biblijnych.
  • Promowanie rzetelnych usług i produktów oferowanych przez przedsiębiorstwa należące do członków Klubu.
  • Popularyzacja indywidualnych osiągnięć członków Klubu w zakresie wydajności i stylu zarządzania własnym życiem i firmą.

***

Spotykamy się w Domus Mater w Krakowie przy ul. Saskiej 2:

• w każdy poniedziałek o godz. 19:00
  • w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 20:00 (zaraz po spotkaniu Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT)

Komentarze są wyłaczone.